O mnie

Magdalena Kubik 01

Magdalena Kubik

Świadomy rodzic to zdrowe dziecko.

Jeszcze 3 lata temu byłam bardzo zabieganą osobą, łączyłam pracę w ICZMP [Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki] z pracą w swoim gabinecie dietetycznym Fit & You oraz wykładami z dietetyki. Praktycznie pomieszkiwałam tylko w domu. Często zaczynałam o 7.35 a kończyłam o 22.00. Jednak zmieniło się wszystko gdy dowiedziałam się, że po 15 latach starań ponownie będę mamą. W 2015 roku pojawiła się na świecie moja córka.

Edukacja rodziców zawsze stanowiła dla mnie ważny element, współpracowałam z organizacjami pozarządowymi w tym zakresie oraz Drogerią Rossmann, która przez kilka lat prowadziła platformę edukacyjną rossnę dla rodziców małych dzieci, gdzie można było zadawać pytania ekspertom. Napisałam dla nich również wiele artykułów z zakresu żywienia dzieci. Niestety właściciel zrezygnował z tej formy kontaktu z rodzicami. Ja jednak wyniosłam z tej współpracy przekonanie, że rodzice chcą wiedzieć więcej.

Zrezygnowałam z pracy na etacie i postanowiłam, że całą moją wiedzę i umiejętności dietetyczne skupię na dzieciach i ich rodzicach. Z potrzeby dzielenia się wiedzą powstała Akademia Dietetyki dla Rodzica.

.

“My first thought was, who am I to teach?”

– Mary Kate McDevitt, Skillshare teacher with 50,000 students

WATCH VIDEO

TRUSTED BY OVER 6000+ STUDENTS

Join our community of students around,the world helping you succeed.

GET STARTED

 “ You don't need a whole ecommerce system to sell your online courses. Paypal, Stripe payment methods integration can help you sell your courses out of the box. In the case you wanna use WooCommerce, this awesome WordPress . ”