Agnieszka Staszak

Listing Category
Description

Firma Agnieszka Staszak to renomowany dietetyk z siedzibą w Bydgoszczy, w województwie kujawsko-pomorskim. Choć nie dostarczyła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty, możesz skontaktować się z Agnieszką Staszak, aby uzyskać więcej informacji. Możesz skontaktować się z nią telefonicznie pod numerem 793 389... lub umówić się na spotkanie osobiste, korzystając z podanych współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy znajduje się pod adresem 85-153 Bydgoszcz ul. Inowrocławska 18 lok. 5.

Firma Agnieszka Staszak specjalizuje się w branży dietetycznej i oferuje szeroki zakres usług. Jej wysoki poziom wiedzy i kompetencji, wynikający z wieloletniego doświadczenia, zapewnia klientom spełnienie ich oczekiwań i skuteczną realizację powierzonych projektów. Agnieszka Staszak może pomóc w różnych obszarach, takich jak dietetyka, zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia, lekarz dietetyk, gabinet dietetyczny, dieta od dietetyka, poradnia dietetyczna oraz porady dietetyka.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie dietetyki, Agnieszka Staszak jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nią już dziś, aby dowiedzieć się więcej o jej usługach i umówić się na spotkanie.

Listing Tags
Address
ul. Inowrocławska 18 lok. 5, 85-153 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *