Alicja Ordo Hashtagdiet

Listing Category
Description

Alicja Ordo Hashtagdiet to firma z siedzibą w Gdańsku, w województwie pomorskim, specjalizująca się w branży dietetycznej. Jej głównym celem jest pomoc klientom w osiągnięciu zdrowej diety i utrzymaniu odpowiedniej wagi.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, kontaktując się z przedstawicielem Alicja Ordo Hashtagdiet za pomocą maila: alicja@hashtagdiet.pl lub telefonicznie pod numerem 502 161..., można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, siedziba firmy znajduje się pod adresem 80-057 Gdańsk, ul. Związkowa 1a lok. 6. Możesz również skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych [kopiuj], aby łatwo odnaleźć miejsce.

W branży dietetycznej większość firm oferuje szeroki zakres usług, takich jak: konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, poradnictwo w zakresie zdrowego odżywiania, współpraca z lekarzami dietetykami, prowadzenie gabinetów dietetycznych oraz poradni dietetycznych.

Alicja Ordo Hashtagdiet wyróżnia się wysokim poziomem wiedzy i kompetencji, wynikającym z wieloletniego doświadczenia w branży. Dzięki temu firma zapewnia swoim klientom spełnienie oczekiwań i skuteczną realizację powierzonych projektów.

Listing Tags
Address
ul. Związkowa 1a lok. 6, 80-057 Gdańsk pomorskie5.0(1 opinia)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *