Aneta Maciejewska Trener Personalny i Dietetyk

Listing Category
Description

Aneta Maciejewska Trener Personalny i Dietetyk to firma specjalizująca się w dziedzinie dietetyki. Swoją siedzibę ma w Warszawie, w województwie mazowieckim. Jeśli jesteś zainteresowany/a oferowanymi przez firmę produktami i usługami, możesz skontaktować się z nią drogą mailową, pod adresem aneta.maciejewska@outlook.com.

Przedstawiciel firmy, Aneta Maciejewska Trener Personalny i Dietetyk, jest również dostępny do spotkań osobistych. Możesz umówić się na spotkanie pod adresem 02-988 Warszawa ul. Zaściankowa 2/12. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką. Jej doświadczeni pracownicy specjalizują się w obszarach takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia, lekarz dietetyk, gabinet dietetyczny, dieta od dietetyka, poradnia dietetyczna oraz porady dietetyka.

Dzięki bogatemu doświadczeniu pracowników oraz szerokiemu zakresowi świadczonych usług, firma Aneta Maciejewska Trener Personalny i Dietetyk jest w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Liczymy na to, że nasza oferta spełni Twoje potrzeby i pomoże Ci osiągnąć zdrową i zrównoważoną dietę.

Listing Tags
Address
ul. Zaściankowa 2/12, 02-988 Warszawa Wilanów, mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *