Anna Furgał Dietetyka

Listing Category
Description

Firma Anna Furgał Dietetyka specjalizuje się w świadczeniu usług dietetycznych. Zlokalizowana w Krakowie, w województwie małopolskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, kontaktując się z przedstawicielem firmy za pośrednictwem adresu e-mail a.furgal@dobrydietetyk.pl, można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Firma Anna Furgał Dietetyka prowadzi swoją działalność pod adresem ul. Śliczna 30A lok. 47, 31-444 Kraków. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

Branża, w której działa firma, skupia się głównie na usługach związanych z dietetyką. Anna Furgał Dietetyka oferuje profesjonalne poradnictwo dietetyczne, specjalizując się w obszarach takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta i wiele innych. Firma zapewnia również usługi lekarza dietetyka oraz prowadzi gabinet dietetyczny i poradnię dietetyczną.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, firma Anna Furgał Dietetyka gwarantuje wysoki poziom obsługi i kompetencje swoich pracowników, które są niezbędne do zrealizowania zleconych przedsięwzięć.

Listing Tags
Address
ul. Śliczna 30A lok. 47, 31-444 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *