Balance – Dietetyk Paulina Skorupka

Listing Category
Description

Balance - Dietetyk Paulina Skorupka to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Łodzi, w województwie łódzkim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, kontaktując się z przedstawicielem firmy Balance - Dietetyk Paulina Skorupka drogą mailową pod adresem paulinaskorupka.dietetyk@gmail.com, można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Firma Balance - Dietetyk Paulina Skorupka zapewnia możliwość spotkania się osobiście z jej przedstawicielem. Siedziba firmy znajduje się pod adresem 93-446 Łódź, ul. Kierunkowa 4 lok. 1. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz użyć podanych współrzędnych geograficznych.

Firma specjalizuje się w dziedzinie dietetyki, oferując usługi związane z dietą, zdrowiem i leczeniem dietetycznym. Jej oferta obejmuje m.in. poradnictwo dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego i poradni dietetycznych.

Balance - Dietetyk Paulina Skorupka wyróżnia się wysokim poziomem wiedzy i kompetencji, wynikającym z wieloletniego doświadczenia w branży. Dzięki temu firma jest w stanie spełnić oczekiwania klientów i skutecznie realizować powierzone jej projekty.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w dziedzinie dietetyki, firma Balance - Dietetyk Paulina Skorupka jest godna uwagi. Skontaktuj się z nimi już dziś, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie.

Listing Tags
Address
ul. Kierunkowa 4 lok. 1, 93-446 Łódź Górna, łódzkie5.0(3 opinie)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *