Beata Kowalska

Listing Category
Description

Beata Kowalska to renomowany dietetyk, który prowadzi swoją firmę w Łodzi, w województwie łódzkim. Jej głównym celem jest pomoc klientom w osiągnięciu zdrowej diety i utrzymaniu równowagi w odżywianiu.

Jeśli szukasz więcej informacji na temat oferty firmy, możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem 733 707... lub wysłać wiadomość e-mail na adres bea773@wp.pl. Beata Kowalska jest również dostępna do spotkań osobistych w swoim gabinecie, który znajduje się pod adresem 90-339 Łódź ul. Wilcza 8 lok. 13. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Firma Beata Kowalska specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z dietetyką. Jej oferta obejmuje pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, kompleksowe porady dietetyczne, opracowywanie zdrowych diet, a także współpracę z lekarzami dietetykami. Gabinet dietetyczny Beata Kowalska to miejsce, w którym każdy klient może liczyć na profesjonalne wsparcie i indywidualne podejście do swoich potrzeb.

Przekonani jesteśmy, że doświadczenie firmy Beata Kowalska oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy zapewnią wysoki poziom kompetencji i obsługi klientów. Jeśli zależy Ci na zdrowym stylu życia i chcesz skonsultować swoje potrzeby żywieniowe z profesjonalistą, firma Beata Kowalska to doskonały wybór.

Listing Tags
Address
ul. Wilcza 8 lok. 13, 90-339 Łódź Widzew, łódzkie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *