Beata Musiał Gabinet Weterynaryjny

Listing Category
Description

Opis działalności firmy Beata Musiał Gabinet Weterynaryjny w Warszawie

Beata Musiał Gabinet Weterynaryjny to renomowany gabinet weterynaryjny, który od 1998 roku świadczy usługi na terenie Warszawy. Nasza lecznica specjalizuje się w diagnostyce i profilaktyce zdrowotnej zwierząt, zapewniając kompleksową opiekę weterynaryjną.

Nasz gabinet to idealne miejsce dla wszystkich właścicieli zwierząt, którzy pragną zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pupili. Nasz doświadczony lekarz weterynarii, Beata Musiał, jest specjalistą w dziedzinie weterynarii i z pasją dba o zdrowie zwierząt.

W naszej placówce oferujemy szeroki zakres usług weterynaryjnych. Nasz zespół specjalistów zajmuje się diagnostyką, profilaktyką oraz leczeniem różnego rodzaju schorzeń i chorób u psów, kotów, gryzoni i innych zwierząt domowych. Nasze usługi obejmują leczenie układu oddechowego, moczowego, pokarmowego, zaburzeń endokrynologicznych, chorób skóry, zębów i przyzębia, a także wątroby i trzustki.

W naszym gabinecie weterynaryjnym przeprowadzamy również szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym oraz wściekliźnie, a także dokonujemy odrobaczania zwierząt. Nasz zespół posiada również niezbędne wyposażenie do przeprowadzania badań diagnostycznych, takich jak badania USG, badania laboratoryjne (badania krwi, moczu, kału, wymazy, biopsja cienkoigłowa), antybiogramy oraz badania lampą Wooda.

Dodatkowo, w naszym gabinecie weterynaryjnym wykonujemy kastrację i sterylizację zwierząt. Oferujemy również szeroki wybór artykułów dla zwierząt. W naszej sprzedaży znajdują się wysokiej jakości karmy, preparaty witaminowo-mineralne, odżywki oraz preparaty pielęgnacyjne, takie jak szampony i środki do higieny uszu, oczu i jamy ustnej. Ponadto, nasi klienci mogą zaopatrzyć swojego pupila w obroże, smycze, kagańce, miski, szczotki, ubranka oraz zabawki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszych usług i produktów. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz zespół jest gotowy, by zapewnić Państwa zwierzakom najlepszą opiekę weterynaryjną.

Listing Tags
Address
Lecznice weterynaryjne

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *