Bogumiła Bałos Dietvita- Poradnia Dietetyczna

Listing Category
Description

Bogumiła Bałos Dietvita- Poradnia Dietetyczna to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się ona w miejscowości Juszczyn, w województwie małopolskim.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są gotowi udzielić szczegółowych informacji na temat naszej działalności, oferowanych produktów i usług. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą adresu e-mail: dietvitaporadnia@gmail.com.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, która znajduje się pod adresem 34-231 Juszczyn 123.

W branży dietetycznej większość firm oferuje szeroki zakres usług, takich jak: konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, porady dotyczące zdrowego odżywiania, współpraca z lekarzami dietetykami, prowadzenie gabinetów dietetycznych oraz poradni dietetycznych.

Bogumiła Bałos Dietvita- Poradnia Dietetyczna wyróżnia się wysokim poziomem wiedzy i kompetencji, które wynikają z naszego wieloletniego doświadczenia w branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych klientów i skutecznie realizować powierzone nam projekty.

Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług, aby poprawić swoje zdrowie i jakość życia poprzez odpowiednie odżywianie.

Listing Tags
Address
34-231 Juszczyn 123 małopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *