„Bossa Med.” Gabinet Leczenia Otyłości

Listing Category
Description

Firma "Bossa Med." Gabinet Leczenia Otyłości to renomowane przedsiębiorstwo specjalizujące się w dziedzinie dietetyki. Zlokalizowana w urokliwej miejscowości Bydgoszcz, w województwie kujawsko-pomorskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z leczeniem otyłości.

Niestety, szczegółowe informacje na temat oferty firmy nie zostały dostarczone. Aby uzyskać więcej informacji na temat "Bossa Med." Gabinet Leczenia Otyłości, zachęcamy do kontaktu poprzez podany adres e-mail: malgosia@bossamed.pl.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. Przyjazna 13, 85-858 Bydgoszcz. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

Przedsiębiorstwa działające w branży głównie oferują usługi z zakresu dietetyki, leczenia zaburzeń łaknienia i odżywiania. Specjaliści w dziedzinie dietetyki, lekarze dietetycy oraz gabinety dietetyczne są dostępne dla klientów, którzy poszukują profesjonalnej pomocy w zakresie zdrowej diety i odżywiania. Poradnie dietetyczne oferują również porady i wsparcie w doborze odpowiedniej diety.

Firma "Bossa Med." Gabinet Leczenia Otyłości, dzięki swojej długoletniej działalności w branży, posiada wysoki poziom wiedzy i kompetencji. Dzięki temu, firma jest w stanie spełnić oczekiwania klientów i skutecznie realizować powierzone projekty.

Listing Tags
Address
ul. Przyjazna 13, 85-858 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *