„Bossamed” Gabinet Leczenia Otyłości

Listing Category
Description

"Bossamed" Gabinet Leczenia Otyłości to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Olsztynie, województwie warmińsko-mazurskim, firma specjalizuje się w leczeniu otyłości i oferuje kompleksowe usługi z zakresu dietetyki.

Mimo braku szczegółowych informacji na temat oferty firmy, można skontaktować się z "Bossamed" Gabinet Leczenia Otyłości pod podanym numerem telefonu: 691 614... w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, siedziba firmy znajduje się pod adresem: 10-447 Olsztyn ul. Głowackiego 28. Możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych, aby łatwo odnaleźć miejsce.

Zakres działalności "Bossamed" Gabinet Leczenia Otyłości obejmuje szeroką gamę usług, związanych głównie z dietetyką. Firma specjalizuje się w leczeniu zaburzeń łaknienia i odżywiania, oferując profesjonalne poradnictwo dietetyczne. Jej doświadczeni pracownicy są wykwalifikowanymi lekarzami dietetykami, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele zdrowotne.

"Bossamed" Gabinet Leczenia Otyłości to również gabinet dietetyczny, w którym można skorzystać z indywidualnie dobranych diet, dostosowanych do Twoich potrzeb i preferencji. Firma oferuje również poradnictwo dietetyczne, dzięki któremu można uzyskać cenne wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania i utrzymania właściwej diety.

Liczymy na to, że doświadczenie i profesjonalizm pracowników "Bossamed" Gabinet Leczenia Otyłości spełnią Twoje oczekiwania i pomogą Ci osiągnąć zdrową wagę oraz poprawić jakość życia. Skontaktuj się z nimi już dziś i rozpocznij drogę do zdrowego stylu życia.

Listing Tags
Address
ul. Głowackiego 28, 10-447 Olsztyn warmińsko-mazurskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *