Caloreat Gabinet Dietetyczny Agnieszka Kwiatkowska

Listing Category
Description

Caloreat Gabinet Dietetyczny Agnieszka Kwiatkowska to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w malowniczej miejscowości Świdnica, w województwie dolnośląskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką.

Niestety, szczegółowe informacje na temat oferty firmy nie zostały nam dostarczone. Jednakże, możesz skontaktować się z Caloreat Gabinet Dietetyczny Agnieszka Kwiatkowska poprzez email: caloreat.dietetyk@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 792 616... w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Jeśli preferujesz spotkanie osobiste, przedstawiciel firmy Caloreat Gabinet Dietetyczny Agnieszka Kwiatkowska jest dostępny pod adresem 58-100 Świdnica ul. Wałowa 4 lok. 6. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Zakres działalności firmy obejmuje szeroko pojętą dietetykę, w tym pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania. Firma oferuje również poradnictwo dietetyczne, diety dostosowane do zdrowia oraz usługi lekarza dietetyka. Gabinet dietetyczny Caloreat zapewnia profesjonalne podejście i indywidualne podejście do każdego klienta.

Pracownicy Caloreat Gabinet Dietetyczny Agnieszka Kwiatkowska posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie dietetyki, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Liczymy na to, że firma spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci osiągnąć zdrową i zrównoważoną dietę.

Listing Tags
Address
ul. Wałowa 4 lok. 6, 58-100 Świdnica dolnośląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *