Centrum Dietetyczne Naturhouse

Listing Category
Description

Centrum Dietetyczne Naturhouse to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się ona w Katowicach, w województwie śląskim. Specjalizuje się w oferowaniu kompleksowych usług z zakresu dietetyki.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednakże, możesz skontaktować się z przedstawicielem Centrum Dietetycznego Naturhouse drogą mailową, wysyłając wiadomość na adres katowice.teatralna@naturhouse-polska.com lub telefonicznie pod numerem 792 999..., aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Siedziba Centrum Dietetycznego Naturhouse znajduje się przy ulicy Teatralnej 9, w Katowicach. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS adresu siedziby.

W branży dietetycznej większość firm oferuje szeroki zakres usług, takich jak konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, porady dotyczące zdrowego odżywiania, współpracę z lekarzami dietetykami, prowadzenie gabinetów dietetycznych oraz poradni dietetycznych.

Pracownicy Centrum Dietetycznego Naturhouse posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie dietetyki, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Liczymy na to, że ich profesjonalizm i szeroki zakres oferowanych usług spełnią Twoje oczekiwania.

Listing Tags
Address
ul. Teatralna 9, 40-003 Katowice śląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *