Centrum Dietetyki i Treningu Emilia Wacławik

Listing Category
Description

Centrum Dietetyki i Treningu Emilia Wacławik to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Mszanie Dolnej, w województwie małopolskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką i treningiem.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są gotowi udzielić Ci szczegółowych informacji na temat naszej działalności oraz oferowanych produktów i usług. Możesz skontaktować się z nami poprzez email: centrumdit@gmail.com lub telefon: 884 192.

Jeśli wolisz, możesz również odwiedzić naszą siedzibę osobiście. Znajdujemy się pod adresem ul. Słomka 147, 34-730 Mszana Dolna. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz wpisać nasze współrzędne geograficzne: 49.68557N, 20.10604E.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór usług związanych z dietetyką, takich jak poradnictwo dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, a także porady dotyczące zdrowej diety. Nasz gabinet dietetyczny oraz poradnia dietetyczna są miejscami, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci osiągnąć Twoje cele zdrowotne i dietetyczne.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i rozpoczęcia drogi do zdrowego stylu życia.

Listing Tags
Address
ul. Słomka 147, 34-730 Mszana Dolna małopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *