Centrum Edukacji Technicznej i Zabaw Katarzyna Dworska

Listing Category
Description

Centrum Edukacji Technicznej i Zabaw Katarzyna Dworska to firma zlokalizowana w Bydgoszczy, specjalizująca się w branży dietetycznej. Oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, które pomagają klientom osiągnąć i utrzymać zdrową wagę oraz poprawić swoje nawyki żywieniowe.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, kontaktując się z przedstawicielem firmy za pomocą maila: katarzynaozog.diet@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 510 641..., można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, siedziba firmy znajduje się pod adresem 85-027 Bydgoszcz ul. Jagiellońska 27. Możesz tam spotkać się z przedstawicielem firmy i omówić swoje potrzeby.

Centrum Edukacji Technicznej i Zabaw Katarzyna Dworska specjalizuje się w różnych obszarach związanych z dietetyką, takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia, lekarz dietetyk, gabinet dietetyczny, dieta od dietetyka, poradnia dietetyczna oraz porady dietetyka.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług Centrum Edukacji Technicznej i Zabaw Katarzyna Dworska, zachęcamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów. Po skorzystaniu z usług firmy, możesz również podzielić się swoją opinią w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Jagiellońska 27, 85-027 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *