Centrum Formy by Karolina Jeńciak

Listing Category
Description

Centrum Formy by Karolina Jeńciak to renomowane centrum zdrowia i urody, zlokalizowane we Wronkach, w województwie wielkopolskim. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy pomagają naszym klientom zadbać o swoje ciało i poprawić jakość życia poprzez zmianę nawyków żywieniowych oraz dbanie o zdrowie skóry głowy i włosów.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną poprawić stan swojego organizmu i osiągnąć zdrowy styl życia. Jako dyplomowany dietetyk i promotor zdrowia, Karolina Malicka oferuje konsultacje dietetyczne, podczas których analizuje skład ciała klienta oraz omawia wyniki. Przeprowadza również szczegółowy wywiad żywieniowy i kontroluje diagnostykę laboratoryjną. Na podstawie zebranych informacji udziela porad i zaleceń dotyczących stylu życia klienta. Opracowuje również spersonalizowany 7-dniowy plan żywieniowy i oferuje miesięczną współpracę, w trakcie której motywuje klienta i kontroluje efekty. Każda kolejna wizyta rozpoczyna się od analizy składu ciała i porównania postępów. Karolina Malicka odpowiada również na pytania klienta i wprowadza ewentualne modyfikacje do planu żywieniowego.

Nasze usługi z zakresu dietetyki nie są dostępne tylko dla osób prywatnych. Chętnie podejmujemy współpracę z żłobkami, przedszkolami i szkołami, które pragną kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe u swoich uczniów. Ponadto, prowadzimy wykłady i konsultacje z zakresu dietetyki i profilaktyki dla prywatnych firm, akademii sportu oraz trenerów personalnych.

Jednak nasza oferta nie kończy się na dietetyce. Jesteśmy również zainteresowani dziedziną trychologii, która zajmuje się badaniem i leczeniem chorób skóry głowy i włosów. W ramach naszych usług oferujemy konsultacje trychologiczne, trichoskopię skóry głowy, diagnostykę skóry głowy za pomocą Lampy Wooda, analizę wyników badań laboratoryjnych, wywiad trychologiczny oraz opracowanie indywidualnej suplementacji i pielęgnacji skóry głowy i włosów.

Jeśli jesteś zainteresowany konsultacjami trychologicznymi lub chciałbyś skorzystać z naszych usług dietetycznych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Centrum Formy by Karolina Jeńciak to miejsce, gdzie możesz zadbać o swoje zdrowie i urodę w profesjonalny i kompleksowy sposób.

Listing Tags
Address
Dietetycy

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *