Centrum Futura Irena Dawidiuk – Centrum dietetyki klinicznej

Listing Category
Description

Centrum Futura Irena Dawidiuk to renomowane centrum dietetyki klinicznej zlokalizowane we Wrocławiu. Od 2002 roku świadczymy wysokiej jakości usługi w dziedzinie dietetyki, zdobywając przy tym bogate doświadczenie. Nasza firma, której właścicielką jest Irena Dawidiuk, specjalizuje się w pomocy klientom w doborze odpowiedniej diety oraz zdobywaniu wiedzy na temat zdrowego żywienia.

W Centrum Futura oferujemy szeroki zakres usług, które mają na celu wsparcie i poradnictwo dietetyczne dla osób dążących do zmiany swojego sposobu odżywiania i stylu życia na zdrowszy. Nasza oferta obejmuje indywidualne diety, zdrowe odchudzanie, diagnozę i leczenie celiakii, leczenie alergii pokarmowych oraz poradnictwo dla sportowców. Przeprowadzamy również ocenę stanu odżywienia organizmu, korzystając z różnych metod, takich jak wywiad żywieniowy, pomiary antropometryczne i wyniki badań dodatkowych.

Nasze usługi są skierowane zarówno do osób borykających się z różnymi schorzeniami, jak i do osób zdrowych, które interesują się profilaktyką zdrowotną. Oferujemy również wsparcie dla przyszłych i karmiących matek oraz małych dzieci. Rejestracja w naszym centrum jest możliwa we wtorki i czwartki w godzinach 11:00-19:00. W piątki przyjmujemy tylko na wcześniej umówione wizyty.

Zachęcamy do skorzystania z usług Centrum Futura Irena Dawidiuk, które znajduje się we Wrocławiu. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej firmowej stronie internetowej. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza i doświadczenie pozwolą nam pomóc Państwu w osiągnięciu zdrowej i zrównoważonej diety.

Listing Tags
Address
Dietetycy

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *