Centrum Wellness Katarzyna Gintrowicz

Listing Category
Description

Centrum Wellness Katarzyna Gintrowicz to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Jerce, w województwie wielkopolskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką i zdrowym odżywianiem.

Pracownicy Centrum Wellness Katarzyna Gintrowicz są wysoko wykwalifikowani i zawsze służą szczegółowymi informacjami na temat profilu działalności firmy oraz oferowanych produktów i usług. Można skontaktować się z nimi poprzez email: katarzynagintrowicz@o2.pl lub telefonicznie pod numerem 609 801.

Centrum Wellness Katarzyna Gintrowicz mieści się przy os. Brzozowiec 4, 64-010 Jerka. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

Firma specjalizuje się w różnych obszarach związanych z dietetyką, takich jak zaburzenia łaknienia i odżywiania, dieta dla zdrowia, poradnictwo dietetyczne oraz gabinety dietetyczne. Lekarze dietetycy z Centrum Wellness Katarzyna Gintrowicz są w stanie zapewnić profesjonalne porady i wsparcie w doborze odpowiedniej diety.

Dzięki doświadczeniu i kompetencjom pracowników, Centrum Wellness Katarzyna Gintrowicz zapewnia swoim klientom wysoki poziom obsługi i profesjonalizmu. Jeśli szukasz fachowej pomocy w dziedzinie dietetyki, ta firma jest idealnym wyborem.

Listing Tags
Address
os. Brzozowiec 4, 64-010 Jerka wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *