Chs-Med Chryzanta Sobczyńska

Listing Category
Description

Firma Chs-Med Chryzanta Sobczyńska to renomowany dostawca usług dietetycznych, działający w branży dietetyków. Zlokalizowana w Koninie, w województwie wielkopolskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką i zdrowym odżywianiem.

Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty firmy, można skontaktować się telefonicznie pod numerem 794 909... lub wysłać wiadomość e-mail na adres rejestracja@chs-med.pl. Pracownicy firmy są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić szczegółowych informacji.

Siedziba firmy Chs-Med Chryzanta Sobczyńska znajduje się pod adresem ul. Spółdzielców 5, 62-510 Konin. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, warto skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych, aby łatwo odnaleźć miejsce.

Firma specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z dietetyką, takich jak: pomoc w leczeniu zaburzeń łaknienia i odżywiania, indywidualne planowanie diet, porady dietetyczne, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego i poradni dietetycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokiemu poziomowi wiedzy i kompetencji, firma Chs-Med Chryzanta Sobczyńska zapewnia klientom spełnienie ich oczekiwań i skuteczną realizację powierzonych projektów.

Jeśli szukasz profesjonalnych usług dietetycznych, warto skontaktować się z firmą Chs-Med Chryzanta Sobczyńska. Zespół doświadczonych dietetyków pomoże Ci osiągnąć zdrową dietę i poprawić swoje zdrowie.

Listing Tags
Address
ul. Spółdzielców 5, 62-510 Konin wielkopolskie2.3(3 opinie)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *