Diana Szumilas

Listing Category
Description

Firma Diana Szumilas to renomowany dietetyk z siedzibą w Głogowie, w województwie dolnośląskim. Specjalizuje się w szeroko pojętej dziedzinie dietetyki, oferując kompleksowe usługi związane z zdrowym odżywianiem i dietą.

Mimo braku szczegółowych informacji na temat oferty firmy, można skontaktować się z Dianą Szumilas poprzez email: dietetyk@dianaszumilas.pl lub telefonicznie pod numerem 732 921... w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Jeśli preferujesz osobiste spotkanie, możesz odwiedzić siedzibę firmy Diana Szumilas, która znajduje się pod adresem ul. Rudnowska 56A lok. 9, 67-200 Głogów. W celu łatwiejszego dotarcia, można skorzystać z nawigacji GPS i wprowadzić współrzędne geograficzne firmy: 51.65261N, 16.12238E.

Wśród najczęściej występujących usług oferowanych przez firmy z branży dietetycznej znajdują się: konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, poradnictwo zdrowotne związane z dietą, a także prowadzenie gabinetów dietetycznych i poradni.

Diana Szumilas to firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, a jej pracownicy są wysoko wykwalifikowani i kompetentni w obsłudze klientów. Dzięki temu, możesz być pewien, że otrzymasz profesjonalną pomoc i wsparcie w osiągnięciu swoich celów związanych z dietą i zdrowym stylem życia.

Listing Tags
Address
ul. Rudnowska 56A lok. 9, 67-200 Głogów dolnośląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *