Dietbyangel Angelika Frączek

Listing Category
Description

Dietbyangel Angelika Frączek to firma z siedzibą w Tomicach, w województwie małopolskim, specjalizująca się w branży dietetycznej. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, skupiając się na zdrowym odżywianiu i poprawie jakości życia naszych klientów.

Nasz gabinet dietetyczny jest zlokalizowany pod adresem ul. Podlesie 24, 34-100 Tomice. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, podajemy również dokładne współrzędne geograficzne naszej siedziby: [kopiuj].

W ramach naszej działalności, oferujemy profesjonalne poradnictwo dietetyczne, które obejmuje m.in. opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, diagnozowanie i leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania. Nasi doświadczeni dietetycy są również w stanie pomóc w doborze odpowiedniej diety dla zdrowia, wspierając naszych klientów w osiąganiu ich celów zdrowotnych.

Wysoki poziom wiedzy i kompetencji naszej firmy, wynikający z wieloletniego doświadczenia w branży, gwarantuje naszym klientom spełnienie ich oczekiwań i skuteczną realizację powierzonych nam projektów. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi dietetyczne przyczynią się do poprawy zdrowia i samopoczucia naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów Dietbyangel Angelika Frączek.

Listing Tags
Address
ul. Podlesie 24, 34-100 Tomice małopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *