Dieteco Małgorzata Panek

Listing Category
Description

Dieteco Małgorzata Panek to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w miejscowości Toruń, w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu dietetyki, oferując kompleksowe wsparcie w kwestiach związanych z zdrowym odżywianiem i dietą.

Siedziba firmy Dieteco Małgorzata Panek mieści się pod adresem ul. Grunwaldzka 16 lok. 1, w Toruniu. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, dokładne współrzędne geograficzne firmy mogą okazać się pomocne.

Zakres działalności firmy obejmuje szeroki wachlarz usług, związanych głównie z dietetyką. Jej doświadczeni pracownicy specjalizują się w obszarach takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia, lekarz dietetyk, gabinet dietetyczny, dieta od dietetyka, poradnia dietetyczna oraz porady dietetyka.

Dieteco Małgorzata Panek cieszy się wieloletnią obecnością na rynku, co świadczy o wysokim poziomie obsługi i kompetencjach jej pracowników. Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu, firma zapewnia klientom kompleksową i indywidualnie dopasowaną opiekę dietetyczną.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług firmy Dieteco Małgorzata Panek, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 577 520... lub mailowego na adres gosia.panek@dieteco.pl. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci wszelkich informacji i odpowiedzą na Twoje pytania.

Listing Tags
Address
ul. Grunwaldzka 16 lok. 1, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *