Dietetyczna Pasja Piotr Chałajda

Listing Category
Description

Firma Dietetyczna Pasja Piotr Chałajda specjalizuje się w usługach dietetycznych. Znajduje się w miejscowości Ruda Śląska, w województwie śląskim. Jeśli jesteś zainteresowany oferowanymi przez firmę produktami i usługami, możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 697 280... lub drogą mailową na adres piotrchalajda@gmail.com.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, możesz odwiedzić siedzibę firmy, która mieści się pod adresem 41-700 Ruda Śląska, ul. Matejki 11 lok. 2. Firma specjalizuje się w dziedzinie dietetyki i oferuje szeroki zakres usług związanych z dietą i zdrowiem. Ich doświadczeni dietetycy pomogą Ci w doborze odpowiedniej diety, zarówno w przypadku zaburzeń łaknienia, jak i odżywiania.

Firma Dietetyczna Pasja Piotr Chałajda skupia się na zdrowiu i diecie, oferując usługi takie jak poradnictwo dietetyczne, dieta od dietetyka oraz poradnie dietetyczne. W ich gabinecie dietetycznym możesz uzyskać fachową pomoc i wsparcie w osiągnięciu swoich celów zdrowotnych.

Jeśli jesteś już klientem firmy Dietetyczna Pasja Piotr Chałajda, zachęcamy Cię do podzielenia się swoją opinią o firmie w naszej sekcji "Oceny i opinie". Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się zdrowym stylem życia dzięki profesjonalnym usługom dietetycznym oferowanym przez tę firmę.

Listing Tags
Address
ul. Matejki 11 lok. 2, 41-700 Ruda Śląska śląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *