„Dietetyczne Niebo” Poradnia Dietetyczna Aldona Lewita-Paszko

Listing Category
Description

Firma "Dietetyczne Niebo" Poradnia Dietetyczna Aldona Lewita-Paszko to renomowane przedsiębiorstwo specjalizujące się w dziedzinie dietetyki. Znajduje się ona w Koszalinie, malowniczym mieście położonym w województwie zachodniopomorskim.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie zdrowego odżywiania i utrzymania właściwej diety, firma "Dietetyczne Niebo" jest idealnym miejscem dla Ciebie. Jej głównym profilem działalności jest świadczenie usług dietetycznych, które obejmują szeroki zakres działań. Doświadczeni dietetycy z firmy "Dietetyczne Niebo" specjalizują się w leczeniu zaburzeń łaknienia oraz odżywiania, a także w opracowywaniu indywidualnych planów żywieniowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty firmy, możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 665 581... lub wysłać wiadomość e-mail na adres aldona@dietetyczneniebo.pl. Przedstawiciel firmy jest również dostępny do spotkań osobistych w siedzibie firmy, która znajduje się pod adresem 75-712 Koszalin ul. Wojska Polskiego 24/26 lok. 04. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Firma "Dietetyczne Niebo" Poradnia Dietetyczna Aldona Lewita-Paszko gwarantuje wysoki poziom obsługi i kompetencji swoich pracowników. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, Klienci mogą być pewni, że otrzymają profesjonalną pomoc w osiągnięciu swoich celów zdrowotnych i dietetycznych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej diety, czy leczenia zaburzeń odżywiania, firma "Dietetyczne Niebo" jest gotowa służyć Ci swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy "Dietetyczne Niebo" Poradnia Dietetyczna Aldona Lewita-Paszko i odkrycia drogi do zdrowego i zrównoważonego stylu życia.

Listing Tags
Address
ul. Wojska Polskiego 24/26 lok. 04, 75-712 Koszalin zachodniopomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *