Dietetycznie Holistycznie – Dietetyk Kliniczny Klaudia Nowak

Listing Category
Description

Dietetycznie Holistycznie - Dietetyk Kliniczny Klaudia Nowak to firma specjalizująca się w dziedzinie dietetyki. Zlokalizowana w Polkowicach, w województwie dolnośląskim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem i dietą.

Dietetycznie Holistycznie - Dietetyk Kliniczny Klaudia Nowak to miejsce, gdzie każdy może znaleźć profesjonalną pomoc w kwestiach związanych z dietą i zdrowym stylem życia. Firma skupia się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, dostosowując plany żywieniowe do ich potrzeb i celów.

W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług, w tym poradnictwo dietetyczne, diagnozowanie i leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania. Dietetycznie Holistycznie - Dietetyk Kliniczny Klaudia Nowak oferuje również porady dotyczące zdrowej diety, wspomagając klientów w osiąganiu i utrzymaniu optymalnej kondycji zdrowotnej.

Firma działa pod adresem 59-100 Polkowice ul. Moniuszki 3A/2, gdzie można umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty i umówienia się na konsultację, można skontaktować się telefonicznie pod numerem 533 764... lub mailowo pod adresem wspolpraca.klaudia@gmail.com.

Dietetycznie Holistycznie - Dietetyk Kliniczny Klaudia Nowak to firma, która dzięki doświadczeniu swoich pracowników w branży, zapewnia wysoki poziom obsługi i kompetencji. Zespół firmy jest zaangażowany w pomoc klientom w osiągnięciu ich celów zdrowotnych poprzez odpowiednie planowanie diety i wsparcie w procesie zmiany nawyków żywieniowych.

Listing Tags
Address
ul. Moniuszki 3A/2, 59-100 Polkowice dolnośląskie5.0(1 opinia)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *