Dietetyk Agnieszka Bąk

Listing Category
Description

Firma Dietetyk Agnieszka Bąk specjalizuje się w usługach dietetycznych. Znajduje się w miejscowości Czechowice-Dziedzice, w województwie śląskim. Choć nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, możesz skontaktować się z Dietetyk Agnieszką Bąk poprzez email: dietetyk.agnieszka.bak@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, siedziba firmy znajduje się pod adresem 43-502 Czechowice-Dziedzice, ul. Niepodległości 2 lok. 3a.

Branża, w której działają firmy skupione wokół Dietetyka Agnieszki Bąk, obejmuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką. Wśród nich znajdują się m.in. pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, porady dietetyczne, opracowywanie indywidualnych diet, a także usługi gabinetu dietetycznego i poradni dietetycznej.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, firma Dietetyk Agnieszka Bąk gwarantuje wysoki poziom obsługi i kompetencje swoich pracowników, które są niezbędne do skutecznego rozwiązywania zleconych przedsięwzięć.

Listing Tags
Address
ul. Niepodległości 2 lok. 3a, 43-502 Czechowice-Dziedzice śląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *