Dietetyk Alicja Skubis

Listing Category
Description

Firma Dietetyk Alicja Skubis to renomowany specjalista w dziedzinie dietetyki, świadczący usługi w miejscowości Tąpkowice na terenie województwa śląskiego. Jej siedziba mieści się w Ośrodku Zdrowia w Tąpkowicach, przy ulicy Zwycięstwa.

Dietetyk Alicja Skubis oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, skupiając się na zdrowym odżywianiu i utrzymaniu właściwej wagi. Jej profesjonalne podejście i indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że jest ona wysoko ceniona w branży.

W ofercie firmy znajdują się m.in. poradnictwo dietetyczne, opracowywanie spersonalizowanych planów żywieniowych, diagnozowanie i leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania. Dietetyk Alicja Skubis współpracuje również z lekarzami dietetykami, aby zapewnić kompleksową opiekę zdrowotną swoim klientom.

Klienci mogą skontaktować się z przedstawicielem firmy poprzez e-mail na adres poradnia@dietetykbliskociebie.pl lub telefonicznie pod numerem 731 698... w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych produktów i usług.

Firma Dietetyk Alicja Skubis dba o to, aby jej usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Jej doświadczenie i wiedza w dziedzinie dietetyki sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób poszukujących profesjonalnej pomocy w zakresie zdrowego odżywiania i utrzymania właściwej wagi.

Listing Tags
Address
ul. Zwycięstwa (Ośrodek Zdrowia w Tąpkowicach), 42-624 Tąpkowice śląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *