Dietetyk Anna Krawczyk-Grudzińska

Listing Category
Description

Dietetyk Anna Krawczyk-Grudzińska to firma z siedzibą w Legionowie, w województwie mazowieckim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem.

Jeśli szukasz więcej informacji na temat oferty firmy, możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem 608 571... lub wysłać wiadomość e-mail na adres dietetyk@grudzinska.pl.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy, która znajduje się pod adresem 05-120 Legionowo, ul. Kopernika 8 lok. 62. Współrzędne geograficzne można skopiować z naszej strony internetowej.

Działalność firmy Dietetyk Anna Krawczyk-Grudzińska skupia się głównie na świadczeniu usług z zakresu dietetyki. Jej oferta obejmuje m.in. poradnictwo dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego.

Wierzymy, że w ofercie firmy Dietetyk Anna Krawczyk-Grudzińska znajdziesz rozwiązania, których szukasz. Nasza firma stawia na wysoką jakość świadczonych usług i dba o zadowolenie klientów.

Listing Tags
Address
ul. Kopernika 8 lok. 62, 05-120 Legionowo mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *