Dietetyk Kamila Kielak-Biskupska

Listing Category
Description

Firma Dietetyk Kamila Kielak-Biskupska specjalizuje się w usługach dietetycznych. Znajduje się w miejscowości Radzymin, w województwie mazowieckim. Jeśli jesteś zainteresowany oferowanymi przez firmę produktami i usługami, możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 515 584.

Firma Dietetyk Kamila Kielak-Biskupska mieści się pod adresem ul. Łąkowa 4a, 05-250 Radzymin. Jej dokładne współrzędne geograficzne to [kopiuj].

Głównym obszarem działalności firmy jest dietetyka. Specjaliści z tej firmy zajmują się m.in. zaburzeniami łaknienia i odżywiania, zdrową dietą oraz udzielaniem porad dietetycznych. W swojej ofercie posiadają również diety dostosowane do różnych potrzeb zdrowotnych. Firma współpracuje z lekarzami dietetykami oraz prowadzi gabinet dietetyczny oraz poradnię dietetyczną.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, pracownicy firmy Dietetyk Kamila Kielak-Biskupska zapewniają wysoki poziom obsługi oraz posiadają niezbędne kompetencje do realizacji powierzonych zadań. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w dziedzinie dietetyki, ta firma będzie doskonałym wyborem.

Listing Tags
Address
ul. Łąkowa 4a, 05-250 Radzymin mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *