Dietetyk Katarzyna Potykanowicz

Listing Category
Description

Firma Dietetyk Katarzyna Potykanowicz specjalizuje się w usługach dietetycznych i jest zlokalizowana w malowniczej miejscowości Leśna Podlaska, w województwie lubelskim.

Niestety, firma nie dostarczyła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Aby uzyskać więcej informacji na temat usług świadczonych przez Dietetyk Katarzyna Potykanowicz, zachęcamy do kontaktu poprzez email: biala.podlaska@mojdietetyk.pl lub telefonicznie pod numerem 533 040...

Siedziba firmy znajduje się pod adresem 21-542 Leśna Podlaska, ul. Bialska 27b. Jeśli chcesz spotkać się z przedstawicielem firmy osobiście, podajemy również współrzędne geograficzne: [kopiuj].

Dietetyk Katarzyna Potykanowicz specjalizuje się w szerokim zakresie usług dietetycznych, w tym w leczeniu zaburzeń łaknienia i odżywiania. Jej wiedza i doświadczenie, zdobyte przez wiele lat działalności w branży, gwarantują spełnienie oczekiwań klientów oraz skuteczną realizację powierzonych projektów.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie dietetyki, zdrowego odżywiania i diety, gabinet dietetyczny Dietetyk Katarzyna Potykanowicz jest idealnym miejscem dla Ciebie. Oferuje ona również poradnictwo dietetyczne oraz diety dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Zaufaj Dietetyk Katarzyna Potykanowicz i ciesz się zdrowym stylem życia dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie i profesjonalnej opiece. Skontaktuj się z nimi już dziś, aby rozpocząć drogę do zdrowia i dobrej kondycji.

Listing Tags
Address
ul. Bialska 27b, 21-542 Leśna Podlaska lubelskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *