Dietetyk Kliniczny Agnieszka Kęcel

Listing Category
Description

Dietetyk Kliniczny Agnieszka Kęcel to firma z siedzibą w Wałbrzychu, w województwie dolnośląskim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem.

Niestety, firma nie dostarczyła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z Dietetykiem Klinicznym Agnieszką Kęcel poprzez podany numer telefonu.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. Bukietowa 2 lok. 50, 58-304 Wałbrzych. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, warto skorzystać z dokładnych współrzędnych geograficznych firmy.

Dietetyk Kliniczny Agnieszka Kęcel oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, w tym pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania. Specjaliści firmy pomogą Ci dobrać odpowiednią dietę, dostosowaną do Twojego zdrowia i potrzeb. W gabinecie dietetycznym można skonsultować się z lekarzem dietetykiem, który udzieli fachowych porad i wsparcia.

Firma oferuje również poradnictwo dietetyczne oraz diety dla zdrowia. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie odżywiania, Dietetyk Kliniczny Agnieszka Kęcel jest miejscem, które warto odwiedzić.

Mamy nadzieję, że dołączysz do grona zadowolonych klientów firmy Dietetyk Kliniczny Agnieszka Kęcel. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o firmie w naszej sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Bukietowa 2 lok. 50, 58-304 Wałbrzych dolnośląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *