Dietetyk Kliniczny Aleksandra Janik

Listing Category
Description

Firma specjalizuje się w usługach dietetycznych i jest częścią branży Dietetycy. Dietetyk Kliniczny Aleksandra Janik jest właścicielem firmy, która mieści się w miejscowości Sosnowiec, w województwie śląskim.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 536 537... lub mailowego na adres aleksandrajanikdd@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli chcesz spotkać się osobiście z Dietetykiem Klinicznym Aleksandrą Janik, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy znajduje się pod adresem 41-218 Sosnowiec, ul. Gwiezdna 12E lok. 137.

Przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, takich jak: doradztwo żywieniowe, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, poradnictwo zdrowotne dotyczące diety, konsultacje z lekarzem dietetykiem, prowadzenie gabinetu dietetycznego, przygotowywanie dietetycznych posiłków oraz poradnictwo dietetyczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokiemu poziomowi wiedzy i kompetencji, firma zapewnia klientom spełnienie ich oczekiwań i skuteczną realizację powierzonych projektów.

Listing Tags
Address
ul. Gwiezdna 12E lok. 137, 41-218 Sosnowiec śląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *