Dietetyk Kliniczny Aleksandra Janik

Listing Category
Description

Dietetycy to branża, w której firma Dietetyk Kliniczny Aleksandra Janik prowadzi swoją działalność. Zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim, firma specjalizuje się w świadczeniu usług dietetycznych.

Niestety, firma nie dostarczyła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z Dietetykiem Klinicznym Aleksandrą Janik poprzez email: kontakt@diems.pl lub telefon: 536 537...

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, siedziba firmy znajduje się pod adresem 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 34b u23a. Możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych, aby łatwo odnaleźć miejsce.

Zakres działalności firmy obejmuje szeroko pojętą dietetykę, w tym zaburzenia łaknienia i odżywiania, zdrową dietę, poradnictwo dietetyczne oraz usługi gabinetu dietetycznego. Firma oferuje również diety dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Dietetyk Kliniczny Aleksandra Janik posiada wysoki poziom wiedzy i kompetencji, zdobytych dzięki wieloletniej działalności w branży. Dzięki temu firma jest w stanie spełnić oczekiwania klientów i skutecznie realizować powierzone jej projekty.

Zapraszamy do skorzystania z usług Dietetyka Klinicznego Aleksandry Janik i cieszenia się zdrowym stylem życia dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie i profesjonalnemu doradztwu dietetycznemu.

Listing Tags
Address
ul. Graniczna 34b u23a, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *