Dietetyk kliniczny Karolina Lubas

Listing Category
Description

Firma Dietetyk kliniczny Karolina Lubas specjalizuje się w usługach dietetycznych. Zlokalizowana w Krakowie, w województwie małopolskim, firma oferuje szeroki zakres produktów i usług związanych z dietetyką.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, kontaktując się z przedstawicielem firmy za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem kalubas.dietetyk@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 601 976..., można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, siedziba firmy Dietetyk kliniczny Karolina Lubas znajduje się pod adresem ul. Michała Siedleckiego 11/2, 31-536 Kraków. Możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych, aby łatwo odnaleźć miejsce.

W branży, w której działa firma, większość przedsiębiorstw oferuje usługi związane z dietetyką, takie jak: pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, porady dietetyczne, opracowywanie indywidualnych diet, konsultacje z lekarzem dietetykiem, a także prowadzenie gabinetów i poradni dietetycznych.

Firma Dietetyk kliniczny Karolina Lubas stawia sobie za cel zapewnienie usług na najwyższym poziomie. Jej oferta jest skierowana do osób poszukujących profesjonalnej pomocy w dziedzinie dietetyki i zdrowego odżywiania.

Listing Tags
Address
ul. Michała Siedleckiego 11/2, 31-536 Kraków Grzegórzki, małopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *