Dietetyk Łukasz Wiertel

Listing Category
Description

Firma Dietetyk Łukasz Wiertel to renomowany specjalista z branży dietetycznej, który swoją siedzibę ma w malowniczej miejscowości Poznań, położonej w województwie wielkopolskim. Choć firma nie dostarczyła nam szczegółowych informacji na temat swojej oferty, to warto skontaktować się bezpośrednio z Dietetykiem Łukaszem Wiertlem, aby uzyskać więcej informacji. Można to zrobić poprzez telefon pod numerem 505 513...

Jeśli zależy Ci na spotkaniu osobistym z Dietetykiem Łukaszem Wiertlem, warto skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy znajduje się pod adresem 60-846 Poznań ul. Kochanowskiego 17 a.

Przedsiębiorstwa działające w branży dietetycznej oferują szeroki zakres usług, takich jak: konsultacje z dietetykiem, pomoc w leczeniu zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, porady dotyczące zdrowego odżywiania, współpraca z lekarzami dietetykami, prowadzenie gabinetów dietetycznych, a także poradnie dietetyczne.

Dietetyk Łukasz Wiertel, dzięki swojej długoletniej działalności w branży, posiada wysoki poziom wiedzy i kompetencji, co gwarantuje spełnienie oczekiwań klientów oraz skuteczną realizację powierzonych mu projektów. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w dziedzinie dietetyki, warto skontaktować się z Dietetykiem Łukaszem Wiertlem i skorzystać z jego bogatego doświadczenia.

Listing Tags
Address
ul. Kochanowskiego 17 a, 60-846 Poznań Jeżyce, wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *