Dietetyk Magdalena Dziewierska

Listing Category
Description

Dietetycy to branża, w której firma Dietetyk Magdalena Dziewierska działa od wielu lat. Zlokalizowana w Swarzędzu, w województwie wielkopolskim, firma ta specjalizuje się w świadczeniu usług dietetycznych.

Dietetyk Magdalena Dziewierska i jej zespół pracowników są gotowi udzielić szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy oraz oferowanych produktów i usług. Można skontaktować się z nimi poprzez email: dietetykmd@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 515 935.

Jeśli preferujesz spotkanie osobiste, przedstawiciel firmy Dietetyk Magdalena Dziewierska jest dostępny pod adresem Os. Raczyńskiego 2/23, 62-020 Swarzędz. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Firma Dietetyk Magdalena Dziewierska oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką. Ich specjaliści są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni w obszarach takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia, lekarz dietetyk, gabinet dietetyczny, dieta od dietetyka, poradnia dietetyczna oraz porady dietetyka.

Dzięki swojemu doświadczeniu i kompetencjom, Dietetyk Magdalena Dziewierska zapewnia swoim klientom wysoki poziom obsługi. Jej firma jest znana z profesjonalizmu i skuteczności w pomaganiu klientom osiągnąć swoje cele związane z dietą i zdrowiem.

Listing Tags
Address
Os. Raczyńskiego 2/23, 62-020 Swarzędz wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *