Dietetyk Marta Obijalska

Listing Category
Description

Dietetyk Marta Obijalska to profesjonalna firma działająca w branży dietetycznej. Jej siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości Buk Góralski, położonej w województwie kujawsko-pomorskim.

Jeśli szukasz informacji na temat oferty firmy, możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem 663 834. Pracownicy Dietetyk Marta Obijalska chętnie udzielą Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Jeśli wolisz, możesz również osobiście odwiedzić siedzibę firmy. Adres to 87-330 Buk Góralski 25. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz wpisać współrzędne geograficzne firmy: 53.39678N, 19.22785E.

Dietetyk Marta Obijalska oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką. Specjalizuje się w obszarach takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia, lekarz dietetyk, dieta, gabinet dietetyczny, dieta od dietetyka, poradnia dietetyczna oraz porady dietetyka.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług Dietetyk Marta Obijalska, mamy nadzieję, że dołączysz do grona zadowolonych klientów. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o firmie w naszej sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
87-330 Buk Góralski 25 kujawsko-pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *