Dietetyk mgr inż. Emilia Żelazowska

Listing Category
Description

Dietetyk mgr inż. Emilia Żelazowska to renomowany specjalista działający w branży dietetycznej. Jej siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski, w województwie świętokrzyskim.

Firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, jednak szczegółowe informacje na temat oferty można uzyskać kontaktując się z przedstawicielem firmy. Można skontaktować się drogą mailową, wysyłając wiadomość na adres ezela1@wp.pl, lub telefonicznie pod numerem 609 231...

Jeśli preferujesz osobiste spotkanie, możesz odwiedzić siedzibę Dietetyk mgr inż. Emilia Żelazowska. Adres firmy to ul. Targowa 21, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz wpisać współrzędne geograficzne firmy: 50.9487N, 21.39608E.

W ofercie firmy znajdują się różnorodne usługi związane z dietetyką, takie jak poradnictwo dietetyczne, opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, a także prowadzenie poradni dietetycznych. Dietetyk mgr inż. Emilia Żelazowska posiada bogate doświadczenie w dziedzinie dietetyki, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu i dobrej kondycji, warto skorzystać z usług Dietetyk mgr inż. Emilia Żelazowska. Jej profesjonalizm i zaangażowanie pozwolą spełnić Twoje oczekiwania i pomogą osiągnąć zamierzone cele. Nie zwlekaj, skontaktuj się już dziś i rozpocznij drogę do zdrowego stylu życia.

Listing Tags
Address
ul. Targowa 21, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *