„Dietetyk mgr inż. Justyna Samol”

Listing Category
Description

"Dietetyk mgr inż. Justyna Samol" to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w miejscowości Kościan, w województwie wielkopolskim. Jej siedziba jest łatwo dostępna i znajduje się pod adresem ul. Nacławska 11 e (Sono Medica), 64-000 Kościan. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat oferty firmy, możesz skontaktować się pod numerem telefonu 669 391.

"Dietetyk mgr inż. Justyna Samol" specjalizuje się w szerokim zakresie usług dietetycznych. Jej kompetentni specjaliści pomagają w radzeniu sobie z zaburzeniami łaknienia i odżywiania, oferując profesjonalne porady dietetyczne. W ramach swojej działalności firma zajmuje się również dietetyką, zdrową dietą i dietą dla zdrowia. Jej lekarze dietetycy są wysoko wykwalifikowani i posiadają bogatą wiedzę w dziedzinie żywienia.

"Dietetyk mgr inż. Justyna Samol" prowadzi gabinet dietetyczny oraz poradnię dietetyczną, gdzie klienci mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji i otrzymać spersonalizowane plany żywieniowe. Firma zapewnia wysoki poziom wiedzy i kompetencji, wynikający z wieloletniego doświadczenia w branży. Jej głównym celem jest spełnienie oczekiwań klientów i skuteczna realizacja powierzonych projektów.

Jeśli chcesz skorzystać z usług "Dietetyk mgr inż. Justyna Samol", zapraszamy do odwiedzenia ich siedziby lub skontaktowania się telefonicznie. Firma gwarantuje profesjonalne podejście i kompleksową pomoc w osiągnięciu zdrowej diety i dobrego samopoczucia.

Listing Tags
Address
ul. Nacławska 11 e (Sono Medica ), 64-000 Kościan wielkopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *