Dietetyk Sportowy Igor Dzierżanowski

Listing Category
Description

Firma specjalizuje się w usługach dietetycznych, skupiając się głównie na potrzebach sportowców. Dietetyk Sportowy Igor Dzierżanowski, posiadający bogate doświadczenie w branży, prowadzi swoją siedzibę w Warszawie, w województwie mazowieckim.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty firmy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 693 415... lub mailowego na adres dzierzanowski.igor@gmail.com.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych. Siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. Zagięta 9, 04-847 Warszawa.

W ofercie firmy z branży dietetycznej często pojawiają się usługi takie jak: konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych planów dietetycznych, zdrowe odżywianie, diety dla zdrowia oraz poradnictwo dietetyczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokiemu poziomowi wiedzy i kompetencji, firma Dietetyk Sportowy Igor Dzierżanowski zapewnia swoim klientom spełnienie oczekiwań oraz skuteczną realizację powierzonych projektów.

Listing Tags
Address
ul. Zagięta 9, 04-847 Warszawa Wawer, mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *