Dietetyka Aleksandra Olejarz

Listing Category
Description

W katalogu firm znajduje się Dietetyka Aleksandra Olejarz, która specjalizuje się w dziedzinie dietetyki. Firma ma swoją siedzibę w Krakowie, w województwie małopolskim.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy, możesz skontaktować się z nimi drogą mailową, pisząc na adres aleksandrao.dietetyk@gmail.com.

Dietetyka Aleksandra Olejarz jest również dostępna do spotkań osobistych. Jej biuro znajduje się pod adresem 30-716 Kraków, ul. Przewóz 40B lok. 99. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką, w tym pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania. Specjaliści z Dietetyki Aleksandra Olejarz pomogą Ci dobrać odpowiednią dietę, która wpłynie na Twoje zdrowie i samopoczucie. W ich ofercie znajdują się również poradnictwo dietetyczne oraz diety dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług Dietetyki Aleksandra Olejarz, zachęcamy Cię do podzielenia się swoją opinią w sekcji "Oceny i opinie". Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się zdrowym stylem życia dzięki profesjonalnej pomocy dietetyka.

Listing Tags
Address
ul. Przewóz 40B lok. 99, 30-716 Kraków Podgórze, małopolskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *