Dietetyka i Odchudzanie Małgorzata Karolak

Listing Category
Description

Dietetyka i Odchudzanie Małgorzata Karolak to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w miejscowości Działoszyn, w województwie łódzkim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką i odchudzaniem.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, kontaktując się z przedstawicielem firmy pod numerem telefonu 502 125..., można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Siedziba Dietetyki i Odchudzania Małgorzata Karolak znajduje się pod adresem ul. Usługowa 1d, 98-355 Działoszyn. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

W ofercie firmy znajdują się różnorodne usługi związane z dietetyką, takie jak konsultacje z dietetykiem, pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych diet, poradnictwo dietetyczne oraz wiele innych.

Dietetyka i Odchudzanie Małgorzata Karolak gwarantuje wysoki poziom obsługi i kompetencji dzięki doświadczeniu swoich pracowników w branży. Zaufaj profesjonalizmowi i skorzystaj z usług tej renomowanej firmy, aby osiągnąć swoje cele zdrowotne i związane z odchudzaniem.

Listing Tags
Address
ul. Usługowa 1d, 98-355 Działoszyn łódzkie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *