Dietetyka Kliniczna i Sportowa Zdrowie- Modelowanie Sylwetki-Rehabilitacja Sp. z o.o.

Listing Category
Description

Dietetyka Kliniczna i Sportowa Zdrowie- Modelowanie Sylwetki-Rehabilitacja Sp. z o.o. to renomowana firma zlokalizowana w Mikołowie, w województwie śląskim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem i dietetyką.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie dietetyki, możesz osobiście odwiedzić siedzibę firmy. Znajduje się ona pod adresem ul. Damrota 30 lok. 3, 43-100 Mikołów. Możesz również skorzystać z nawigacji GPS, wpisując współrzędne geograficzne firmy: 50.16138N, 18.8877E.

Dietetyka Kliniczna i Sportowa Zdrowie- Modelowanie Sylwetki-Rehabilitacja Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług, obejmujących m.in. poradnictwo dietetyczne, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych diet, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego i poradni dietetycznych. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników, możemy zagwarantować wysoki poziom kompetencji i profesjonalną obsługę klientów.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu i dobrej kondycji, skorzystaj z usług Dietetyka Kliniczna i Sportowa Zdrowie- Modelowanie Sylwetki-Rehabilitacja Sp. z o.o. Nasza firma pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę i poprawić stan zdrowia poprzez odpowiednie odżywianie i dietę. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Listing Tags
Address
ul. Damrota 30 lok. 3, 43-100 Mikołów śląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *