Dietlicious Poradnia Dietetyczna Alicja Naruć

Listing Category
Description

Dietlicious Poradnia Dietetyczna Alicja Naruć to firma z siedzibą we Wrocławiu, w województwie dolnośląskim. Specjalizuje się w branży dietetycznej, oferując szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem.

Nasi wykwalifikowani dietetycy są gotowi udzielić Ci szczegółowych informacji na temat profilu naszej działalności, oferowanych produktów i usług. Możesz skontaktować się z nami poprzez email: gabinet@dietlicious.pl lub telefon: 733 377.

Jeśli wolisz spotkać się osobiście, zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Łaciarskiej 28 lok. 309, 50-146 Wrocław. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

Nasza firma specjalizuje się w różnych obszarach związanych z dietetyką, takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia, lekarz dietetyk, dieta, gabinet dietetyczny, dieta od dietetyka, poradnia dietetyczna oraz porady dietetyka.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, możemy zagwarantować wysoki poziom obsługi i kompetencje naszych pracowników, które są niezbędne do skutecznego rozwiązywania zleconych przedsięwzięć. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Dietlicious Poradnia Dietetyczna Alicja Naruć przyniesie Ci korzyści i pomoże osiągnąć Twoje cele związane z zdrowym odżywianiem.

Listing Tags
Address
ul. Łaciarska 28 lok. 309, 50-146 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *