DietOn Poradnia Dietetyczna Anna Łągiewska

Listing Category
Description

DietOn Poradnia Dietetyczna Anna Łągiewska to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w malowniczej miejscowości Piotrków Trybunalski, w województwie łódzkim.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie zdrowego odżywiania i utrzymania właściwej diety, to firma DietOn jest idealnym miejscem dla Ciebie. Ich doświadczeni dietetycy są gotowi pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych i poprawie jakości życia.

W ofercie firmy DietOn znajdziesz szeroki wybór usług, które obejmują m.in. konsultacje z dietetykiem, diagnozowanie i leczenie zaburzeń łaknienia oraz zaburzeń odżywiania. Ich specjaliści pomogą Ci opracować spersonalizowany plan żywieniowy, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

DietOn Poradnia Dietetyczna Anna Łągiewska dba o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Ich lekarze dietetycy są wysoko wykwalifikowani i posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie dietetyki. Dzięki nim, będziesz mógł/mogła cieszyć się zdrową dietą, która wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Jeśli chcesz skorzystać z usług DietOn Poradnia Dietetyczna Anna Łągiewska, możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 691 370... lub wysłać zapytanie mailowe na adres anna.lagiewska@onet.eu. Możesz także umówić się na spotkanie osobiste w siedzibie firmy, która znajduje się pod adresem 97-300 Piotrków Trybunalski ul. Kostromska 62a lok. 1. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych.

DietOn Poradnia Dietetyczna Anna Łągiewska to miejsce, gdzie Twoje oczekiwania zostaną spełnione. Ich doświadczenie i szeroki zakres usług pozwolą Ci osiągnąć zdrową i zrównoważoną dietę, która wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie i samopoczucie. Nie zwlekaj, skontaktuj się z DietOn już dziś i zacznij dbać o swoje zdrowie!

Listing Tags
Address
ul. Kostromska 62a lok. 1, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie5.0(2 opinie)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *