,,Dobry Dietetyk” Poradnia Dietetyczna Agnieszka Szpoton

Listing Category
Description

,,Zdrowa Dieta" Poradnia Dietetyczna Katarzyna Nowak to firma specjalizująca się w branży dietetycznej. Znajduje się w Warszawie, w województwie mazowieckim.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie żywienia i zdrowego stylu życia, to właśnie tutaj powinieneś się zgłosić. ,,Zdrowa Dieta" Poradnia Dietetyczna Katarzyna Nowak oferuje szeroki zakres usług, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele zdrowotne i poprawić jakość życia.

Nasi doświadczeni dietetycy posiadają wiedzę i umiejętności, aby pomóc Ci w osiągnięciu optymalnej wagi, poprawie stanu zdrowia, zmniejszeniu ryzyka chorób dietozależnych oraz wzmocnieniu układu odpornościowego. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, opracowujemy spersonalizowane plany żywieniowe, uwzględniające Twoje preferencje, potrzeby i cele.

W ,,Zdrowej Diecie" Poradni Dietetycznej Katarzyna Nowak możesz liczyć na profesjonalne porady dotyczące zdrowego odżywiania, diety dla zdrowia, leczenia zaburzeń łaknienia i odżywiania, a także na wsparcie w procesie zmiany nawyków żywieniowych. Nasz gabinet dietetyczny jest wyposażony w nowoczesne urządzenia, które umożliwiają dokładne monitorowanie Twojego postępu.

Zapraszamy do skorzystania z usług ,,Zdrowej Diety" Poradni Dietetycznej Katarzyna Nowak i przekonaj się, jak zdrowe odżywianie może wpłynąć na Twoje życie. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 510 167... i umów się na wizytę. Nasza siedziba znajduje się pod adresem 03-043 Warszawa ul. Żeglugi Wiślanej 7.

Listing Tags
Address
ul. Żeglugi Wiślanej 7, 03-043 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *