Edu-Dieta Aleksandra Dziubińska-Jakisz

Listing Category
Description

Edu-Dieta Aleksandra Dziubińska-Jakisz to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Zlokalizowana w malowniczych Ząbkach, w województwie mazowieckim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z zdrowym odżywianiem i dietetyką.

Niestety, nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy. Jednak, kontaktując się z przedstawicielem Edu-Dieta Aleksandra Dziubińska-Jakisz drogą mailową pod adresem ale.dziubinska@gmail.com, można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. 11 Listopada 55, 05-091 Ząbki. Jeśli chcesz spotkać się osobiście z właścicielem firmy, możesz skorzystać z podanych współrzędnych GPS.

Edu-Dieta Aleksandra Dziubińska-Jakisz specjalizuje się w różnorodnych dziedzinach związanych z dietetyką, takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, dieta dla zdrowia, lekarz dietetyk, gabinet dietetyczny, dieta od dietetyka, poradnia dietetyczna oraz porady dietetyka. Dzięki doświadczeniu i kompetencjom swoich pracowników, firma zapewnia swoim klientom wysoki poziom obsługi i profesjonalizmu.

Zaufaj Edu-Dieta Aleksandra Dziubińska-Jakisz i skorzystaj z ich usług, aby poprawić swoje zdrowie i osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Listing Tags
Address
ul. 11 Listopada 55, 05-091 Ząbki mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *