Edukacja Żywieniowa Edudiet – Agata Przytuła

Listing Category
Description

Edukacja Żywieniowa Edudiet - Agata Przytuła to renomowana firma działająca w branży dietetycznej. Znajduje się w Lublinie, w województwie lubelskim. Firma oferuje szeroki zakres usług związanych z edukacją żywieniową i zdrowym stylem życia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dowiedzeniem się więcej o oferowanych przez firmę produktach i usługach, możesz skontaktować się z nią za pomocą telefonu pod numerem 575 767... lub wysłać wiadomość e-mail na adres kontakt@agataprzytula.pl.

Jeśli preferujesz kontakt osobisty, siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. Przyjaźni 1/35, 20-314 Lublin. Możesz skorzystać z podanych współrzędnych geograficznych, aby łatwo odnaleźć miejsce.

Edukacja Żywieniowa Edudiet - Agata Przytuła specjalizuje się w różnych obszarach związanych z dietetyką, zdrowym odżywianiem i dietą. Jej usługi obejmują poradnictwo dietetyczne, leczenie zaburzeń łaknienia i odżywiania, opracowywanie indywidualnych diet, a także prowadzenie gabinetu dietetycznego i poradni dietetycznych.

Firma ma wieloletnie doświadczenie na rynku, co gwarantuje wysoki poziom obsługi i profesjonalizm pracowników. Zaufaj Edukacji Żywieniowej Edudiet - Agacie Przytule i skorzystaj z ich usług, aby poprawić swoje zdrowie i styl życia.

Listing Tags
Address
ul. Przyjaźni 1/35, 20-314 Lublin lubelskie5.0(1 opinia)napisz opinię

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *