Ewa Oleksy-Kamińska Dietetyk Medyczny

Listing Category
Description

Ewa Oleksy-Kamińska Dietetyk Medyczny to firma specjalizująca się w dziedzinie dietetyki. Znajduje się w Gdańsku, w województwie pomorskim. Głównym profilem działalności firmy jest świadczenie usług dietetycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dowiedzeniem się więcej na temat działalności Ewa Oleksy-Kamińska Dietetyk Medyczny, możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 604 085...

Firma posiada również siedzibę, którą możesz odwiedzić osobiście. Znajduje się pod adresem ul. Reja 20, 80-404 Gdańsk. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, możesz wprowadzić współrzędne geograficzne firmy: 54.38021N, 18.6279E.

Ewa Oleksy-Kamińska Dietetyk Medyczny skupia się na świadczeniu usług związanych z dietetyką. Ich oferta obejmuje pomoc w przypadku zaburzeń łaknienia i odżywiania, porady dotyczące zdrowej diety, konsultacje z lekarzem dietetykiem, a także możliwość skorzystania z usług gabinetu dietetycznego i poradni dietetycznej. Firma zapewnia wysoki poziom obsługi i kompetencji dzięki doświadczeniu swoich pracowników w branży.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w dziedzinie dietetyki, Ewa Oleksy-Kamińska Dietetyk Medyczny może być idealnym wyborem dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi lub odwiedź ich siedzibę, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z ich usług.

Listing Tags
Address
ul. Reja 20, 80-404 Gdańsk pomorskie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *