Ewelina Grochowska Dietetyk

Listing Category
Description

Firma Ewelina Grochowska Dietetyk to renomowany podmiot działający w branży dietetycznej. Zlokalizowana w Warszawie, w województwie mazowieckim, firma oferuje szeroki zakres usług związanych z dietetyką.

Siedziba firmy Ewelina Grochowska Dietetyk mieści się pod adresem ul. Nocznickiego 25 lok. 175, w Warszawie. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS, warto skorzystać z dokładnych współrzędnych geograficznych firmy, które znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Branża, w której działa firma, skupia wiele podmiotów oferujących usługi z zakresu dietetyki. Ewelina Grochowska Dietetyk specjalizuje się w obszarach takich jak zaburzenia łaknienia, zaburzenia odżywiania, zdrowa dieta, dieta dla zdrowia oraz porady dietetyczne. W swojej ofercie firma posiada również usługi lekarza dietetyka oraz prowadzenie gabinetu dietetycznego i poradni dietetycznej.

Jesteśmy przekonani, że dołączysz wkrótce do grona zadowolonych klientów firmy Ewelina Grochowska Dietetyk. Zachęcamy Cię również do podzielenia się swoją opinią na temat naszej firmy w sekcji "Oceny i opinie".

Listing Tags
Address
ul. Nocznickiego 25 lok. 175, 01-948 Warszawa Bielany, mazowieckie

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *